شرکت گلوله های سرامیکی فیروزه

با ما تماس بگیرید

درباره ما بیشتر بدانید!!

شرکت گلوله های سرامیکی فیروزه در سال 1390 به شماره ثبت 45502 ، دفتر مرکزی در اصفهان و کارخانه در شهر نائین و به منظور تولید انواع گلوله های آلومینیایی تاسیس و در سال 1398 به بهره برداري رسيد. تولید ما ثمره دانشی قوی است كه از فراگیری علم، تجربه و تحقیق حاصل گردیده است. محصولات گلوله های سرامیکی فیروزه از فناوری به روز و مواد با کیفیت تركیب شده است.

شرکت گلوله های سرامیکی فیروزه با خط تولید و ظرفیت تولید 4،500 تن انواع گلوله یکی از بزرگترین تولید کنندگان گلوله در کشور است و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات ، منطبق با استانداردهای جهانی محصولات خود را تولید و به بازار عرضه می نماید.

شرکت گلوله های سرامیکی فیروزه با اعتقاد به ایجاد تنوع محصول مطابق با نیاز مشتری و تولید گلوله های با کیفیت و بهره گیری از امکانات تجهیزاتی و آزمایشگاه مجهز و پتانسیل نیروی انسانی متخصص ، توان تولید انوع گلوله در سایز های مختلف ( 10-15-20-25-30-35-40-45-50-60-70) شامل انواع گلوله آلومینیایی 92% گرید A مورد نیاز در صنعت سرامیک و پتروشیمی و … بهمچنین تولید لاینر و آجر های ضد سایش در سایز های مختلف را دارا بوده است.

جنس آلومینا : آلفا 92%
دانسیته: 3.6 به بالا
جذب آب و تخلخل : صفر
رنگ: سفید

توجه به وجود نیروهای متخصص و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در خطوط تولید ، این نوید را به مشتریان عزیز می دهد که این شرکت با ایجاد تنوع محصولات زمینه مناسب جهت انتخاب و مصرف انواع گلوله ها با کاربرد های ویژه بطور گسترده فراهم گردیده است.

اعضای مجموعه ما

فرزانه زمانی نیاکارشناس بازرگانی و فروش
پیمان مجیدی فردمدیر عامل

تصاویر مجموعه